|
Pariz, 3.-7. marec 2012
www.europain.com
Odhodi: 3., 5. marec 2012
Čas potovanja: 2/3 dni
Rok prijave: 22. januar 2012
Minimalno število potnikov: 4
Sejem Europain & Intersuc 2012 je najpomembnejši sejem z materiali, stroji in tehnologijo za pekarstvo, konditorstvo in slaščičarstvo. Predstavljali bodo oskrbo s surovinami, načine usposabljanja, nove proizvode ... Veliko razstavnega prostora bo namenjenega slaščičarstvu in konditorstvu ... Nova prireditev Succes Food se specializirano posveča izgledu ponujenih prigrizkov, njihovi distribuciji in kateringu.
Program potovanja:
1. dan: LJUBLJANA-PARIZ:
Zbirališče udeležencev potovanja zjutraj na letališču Jožeta Pučnika. Direktni polet na proti Parizu. Polet je predviden ob 7.15 in pristanek 9.15. Po pristanku prevoz do sejmišča, kjer lahko začnete s strokovnimi ogledi. Odhod s sejma do hotela bo popoldan z vlakom RER. Namestitev in prenočevanje.
2. dan (pri tridnevnem programu): PARIZ:
Po zajtrku celodnevni ogled sejma. Možni dodatni ogledi v Parizu.
3. dan (2. dan pri programu I in II): PARIZ-LJUBLJANA:
Ogled sejma do odhoda avtobusa na letališče. Možnost dodatnih ogledov v mestu, če boste z ogledom sejemskega prostora gotovi prej. Popoldan prevoz na letališče Charles de Gaulle. Polet ob 20.05. Predviden pristanek na Brniku ob 21.50.
PROGRAM I 2 dni, ODHOD: 3. marec, sobota-nedelja,
PROGRAM II 2 dni, ODHOD: 5. marec, ponedeljek-torek,
PROGRAM III 3 dni, ODHOD: 3. marec, sobota-ponedeljek,
PROGRAM IV 3 dni, ODHOD: 5. marec, ponedeljek-sreda
DOPLAČILA: za enoposteljno sobo 75 € za dvodnevni, 130 € za tridnevni program,
sejemska vstopnica na sejmišču
SEJEMSKA VSTOPNICA BO DO ROKA PRIJAVE BREZPLAČNA!
CENA VKLJUČUJE: letalski prevoz Ljubljana-Pariz-Ljubljana, letališke in varnostne pristojbine, nočitev in zajtrk (dva pri programih III in IV) v hotelu v osrednjem Parizu, prevoz letališče-hotel-letališče, vozovnice za podzemno železnico po programu, organizacijo in vodenje potovanja. V prijavnem roku tudi vstopnino.
|